Заказать звонок Написать письмо

Напишите телефон и мы Вам позвоним!
Напишите комментарий и мы ответим вам по почте!

В формате 123-123-1234 или +3-123-123-1234
с до
Введите последние 2 символа слова “батарея”
Закрыть окно
Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition"
Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition" Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition"

Характеристики

Время охлаждения
Размер тубуса (см) 7 х 44
Изготовлено из материала
Материал Ламинированная бумага
Размеры
Размер постера (см) 40 х 60

Скретч постер "#100 СПРАВ JUNIOR edition"

Не все цены актуальны. Цены в процессе обновления.
Заказать звонок
чтобы узнать актуальную цену.
399 грн
Количество:  
Фабрика: Украина
Артикул: 100Jua
Штрих-код: 4820191130265
Наличие:  Есть в наличии

Скретч постер “#100 СПРАВ JUNIOR edition” – це розвиваючий інтерактивний постер з сотнею цікавих та захоплюючих завдань для дитини. Він поєднав у собі всі важливі справи, які необхідно встигнути виконати, поки ти ще дитина. В майбутньому ми всі згадуватимемо дитячі веселощі та цікаві історії, які в дорослому житті вже не повторити. Тому “#100 СПРАВ JUNIORedition” допоможе запастися  емоціями та спогадами заздалегідь.

 

Дитина вибирає будь-яке завдання, яке їй подобається, виконує йото та стирає срібне скретч-покриття.

Під скетчем малюнок стає кольоровим, символізуючи яскраве враження дитини.

 

Усі завдання дуже різні, тому дитина завжди може відкрити для себе нові захоплення, наприклад:

 • Знайти нове цікаве  хобі

Хтось колекціонує обгортки, хтось робить паперових звірів, а комусь просто подобається малювати. Завдяки постеру #100 СПРАВ JUNIOR edition дитина може спробувати 100 варіантів завдань, та знайти саме те, що стане улюбленим захопленням.

 • Відкрити в собі новий талант

Ви зможете легко визначити які завдання дитина виконує з захопленням та що саме їй найкраще вдається, і таким чином виявити, чим вона цікавиться та до чого має найбільший хист.

 • Зробити свою сім’ю командою підтримки

Завдання виконуються майже самостійно дитиною, але підключити та мотивувати при цьому можна всю родину. Якщо виконуватимете завдання разом, ви стаєте справжньою командою!

 • Стати самостійним

Завдання будуть вчити дитину шукати різні способи виконання, та навчать знаходити вихід із ситуації, коли щось не вдається.

 • Навчитися мріяти

Можна навчитися малювати, писати, читати, але звичці мріяти не навчають ніде. А мотивація це найкращий двигун до здійснення будь-яких бажань. 

 • Досягати поставлених цілей

Підпишіть «Угоду по-дорослому» та мотивуйте свою дитину виконувати завдання з ще більшим захопленням. Адже винагорода – це найкраще заохочення. Ця угода зобов’язує дитину виконувати всі завдання з натхненням та відповідальністю. В угоді малюк вказує сам, що саме хоче отримати за виконання кожної справи. З іншого боку, батьки підтверджують обов’язки, які взяли на себе: куштувати все, що приготувала дитина, слухати вірші, пісні, допомагати та підбадьорювати перед наступним кроком. А головне, видати погоджену компенсацію. Все це закріплюється підписами обох сторін. Все по-дорослому!

 • Запам’ятати багато цікавих моментів

Кожне завдання, яке виконуватиме дитина, неодмінно буде супроводжуватися цікавими а інколи і смішними історіями. Тому дивлячись через (через роки) на яскраві малюнки, можна буде згадати багато цікавого.

 • Мати натхнення для досягнення більшого

Кожна виконана справа неодмінно спонукатиме малюка до виконання наступних. А наступна вже може бути не такою простою чи легкою. Тож дитина має натхнення та мотивацію досягати більшого.

 • Завжди пам’ятати дитинство щасливим  

Тут ми зібрали найкращі моменти, які буде приємно згадувати з щасливою посмішкою. А «Привіт з дитинства», який ми радимо заповнювати саме після виконання всіх завдань з постеру, допоможе зберегти яскраві спогади та найщиріші побажання собі дорослому.

 

Ми радимо повісити “#100 СПРАВ JUNIORedition” на стіну в світлому місці кімнати та надихнути вашу дитину на нові досягнення. Святкувати здійснення власних досягнень – це мить, яку потрібно запам’ятати. 

Нехай кожен день вашої дитини буде наповнений цікавими пригодами, і цей час запам'ятається активним та щасливим.

 

Постер “#100 СПРАВ JUNIOR edition продається в стильному подарунковому тубусі, який до того ж захищає його від зовнішніх пошкоджень.

Крім того, тубус трансформується в капсулу часу, яка збереже послання «Привіт з дитинства» до повноліття.

 

Разом з постером в комплект входить:

 • - дизайнерський тубус, який можна використовувати як подарункову упаковку;
 • - два документи «Угода по-дорослому» та «Привіт з дитинства»;
 • - медіатор для стирання скетч-покриття;
 • - фетровий клаптик.

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

100 СПРАВ JUNIOR edition"

> <